حجت‌الاسلام جلیلی در مراسم عزاداری سالار شهیدان:
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظّم رهبری دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی گفت: دو عامل در زمینه سازی این حادثه نقش مهمی داشتند یکی نفاق خواص و دیگری جهالت عوام که این دو عامل زمینه به وقوع پیوستن حادثه کربلا را فراهم کردند.
در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد؛
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر وجود شهدا در مراکز علمی کشور مایه برکت و زمینه‌ساز تقویت روحیه معنوی دانشجویان و جامعه دانشگاهی است.
حجت‌الاسلام کرمی در جمع دانشجویان در آئین ورودی سال جدید تحصیلی در دانشگاه تهران:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران گفت: از آغاز سال ۱۳۳۲ دانشگاه تهران مبدأ مبارزه با آمریکا بوده است و در میان دانشگاه‌های کشور پیشتاز است.
در سوگ سرور و سالار شهیدان برگزار شد؛
همزمان با آخرین روز از عزاداری محلات شش گانه اردبیل، دسته عزاداری دانشگاهیان اردبیل به جمع عزاداران حسینی در بازار اردبیل پیوست.
آیت‌الله صفایی بوشهری:
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه بوشهر گفت: امام حسین(ع) محو شدنی نیست و جهان هدایت بدون قیام عاشورا به تجلی نمی‌رسد.
حجت‌الاسلام والمسلمین فلاح‌رفیع در جلسه شورای دانشگاه تربیت مدرس:
از بین همه این ویژگی‌ها دو ویژگی تازگی یا ملال‌ناپذیری در همه دورانها و نیز ماندگاری بیش از دیگر ویژگی‌ها برجسته است و به چشم می‌آید. مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربیت مدرس گفت: همانگونه که قرآن هیچگاه کهنگی نمی‌پذیرد و ما به هر میزان بیشتر قرآن را می‌خوانیم و یک سوره آن را تکرار می‌کنیم هیچ‌گاه احساس نمی‌کنیم که کهنه است. در حماسه عاشورا نیز با ذکر مصائب حضرت هیچ‌گاه احساس کهنگی و تکرار نداریم.
توسط دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد:
دسته عزاداری دانشگاهیان دانشگاه تربیت مدرس، دوشنبه هفتم محرم‌الحرام از مقبره شهدای گمنام حرکت خود را آغاز و به خارج از دانشگاه و خیابان‌های اطراف حرکت کرد.
در دانشگاه صنعتی قم برگزار شد:
هفتمین دوره طرح دانش‌افزايی و معرفت‌افزايی اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی قم با محوریت «تاریخ و فلسفه علم» طی مدت سه روز در این دانشگاه برگزار گردید.
حجت‌الاسلام جلیلی در هیئت علمدار کربلای دانشگاه پیام نور مرکز تبریز:
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظّم رهبری در دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی گفت: دوری از یاد خدا و دوری از معرفت نفس موجب ضلالت و گمراهی است که کوفیان به این مصیبت و بلا گرفتار گشته و بر علیه امام زمانشان شوریدند و حادثه خونین عاشورا را رقم زدند.
حجت الاسلام انوری در مراسم تکریم و معارفه رؤسای دانشگاه تبریز:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز گفت: اگر دانشگاه اسلامی بر مبنای علم، تعهد و اخلاق پایه گذاری شود، شاهد رشد و ترقی دانشگاهیان خواهیم بود.
به میزبانی دانشگاه آزاد نطنز برگزار شد؛
نشست مشترک مسئولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با معاونان دانشجویی فرهنگی و مدیران فرهنگی این استان به میزبانی واحد نطنز برگزار شد.
در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد:
کارگاه تخصصی بررسی ابعاد مختلف امر به معروف و نهی از منکر در دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و با حضور جمعی از دانشگاهیان این دانشکده برگزار گردید.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آرشيو