مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه شهید باهنر کرمان در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی به‌مناسبت روز دانشجو:
حجت‌الاسلام حمزه بیان کرد: روز دانشجو به این معنا است که دانشجو زنده، بیدار، فعال است و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند: دانشجو باید آرمان‌گرا و مطالبه‌گر باشد.
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه مراغه به‌مناسبت روز دانشجو:
حجت‌الاسلام شمسی با تبریک و گرامیداشت روز دانشجو گفت: روز دانشجو روز استعمارستیزی و هویت طلبی و استقلال طلبی و روز ایستادگی در برابر دشمن است.
حجت‌الاسلام دادگر:
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان گفت: مقدمات جدا شدن بودجه دانشگاه فرهنگیان از آموزش و پرورش و الحاق آن به آموزش عالی انجام می‌شود.
در دانشگاه فرهنگیان آذربایجان غربی برگزار شد؛
حجت الاسلام دکتر بیگی: جریان‌های دانشجویی موضع انتقادی خود را حفظ کنند.
در گردهمایی مسئولین، معاونین و مدیران اجرایی دفاتر نهاد در دانشگاه‌های استان بوشهر؛
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: جنبش دانشجویی باید به سمت مطالبه گری پیش رفته و به دنبال ترویج گفتمان انقلابی باشد.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان:
حجت‌الاسلام عارفی ضعف دولت‌ها و ارائه گفتمان‌های بدلی توسط ایشان را عامل اصلی فراموشی گفتمان انقلاب اسلامی دانسته و افزود: امروزه گفتمان انقلابی را تنها در کلام رهبری، و عمل به آن را تنها در نیروهای مسلح می‌توان دید.
حجت‌الاسلام نیك‌خو در همایش قرآن و دانشجو:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان فارس عنوان كرد: امروز بیش از هر زمان دیگر آحاد جامعه و هر كسی كه دل در گرو نظام اسلامی دارد، باید دستاوردهای این نظام مقدس را بیان و نشر دهد و تبیین دستاوردهای نظام مقدس اسلامی، رسالت جامعه حوزوی و دانشگاهی است.
حجت‌الاسلام علی اسماعیلی در مراسم بزرگداشت روز دانشجو:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی ایران و به همت خون شهدای والا مقام، یک فرصت در اختیار جوانان این کشور قرار گرفته است تا در عرصه‌های مختلف علمی و فرهنگی جامعه نقش‌آفرینی کنند.
حجت‌الاسلام عارفی در بازدید از مراکز آموزشی و درمانی دانشکده علوم پزشکی سیرجان:
مسئول دفتر نهاد دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به حدیثی از امام حسین(علیه السلام)، خدمت به مردم را از نعمت‌های خدا برشمرده و افزود: توفیق حل مشکلات مردم، یک ارزش و از نعمت‌های بزرگ خداست.
در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد؛
نشست «جهان ± آمریکا» در تالار شهید فتوحی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
حجت‌الاسلام عباس دشتی در جلسه شورای استانی نهاد:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر با تأکید بر اینکه امروز سکان‌داری علمی، فرهنگی و تربیتی جامعه در مراکز علمی و به دست استادان و مبلغان فرهنگی است، بیان کرد: آنچه که امروز مایه نگرانی بوده هجمه‌های گسترده به ارزش‌های دینی و اعتقادی مردم است که به‌طور ویژه نسل جوان را نشانه گرفته است.
حجت‌الاسلام محمدرضا اسماعیل‌پور در نشست تخصصی اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر:
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر با تأکید بر تبیین وقف در جامعه اعلام کرد: در استان بوشهر ۱۴۸ موقوفه با موقعیت عالی و متراژ چندهکتاری وقف شده است.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آرشيو