حجت‌الاسلام‌ محمدیان در اردوی «بانوی مومن انقلابی»:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: عده‌ای می‌گویند با آمریکا سازش کنیم، اما اگر در برابر آنها عقب‌نشینی کنیم نه مشکلات کشور حل می‌شود و نه در خزانه‌هایشان را به روی ما می‌گشایند.
معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها:
حجت‌الاسلام تقوی گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران بر اساس نظام توحیدی شکل گرفته و تمام فعالیت‌های آن باید بر اساس هدایت‌های خداوند و اسلام انجام گیرد.
حجت الاسلام قریشی در نشست آموزشی استادان دروس معارف اسلامی استان سمنان:
معاون آموزشی پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: باتوجه به پژوهش‌ها و ارزیابی‌های کارشناسی در حوزه تغییر ادبیات دینی به سه راهبرد اولویت بندی در ارائه محتوا، تحول در ادبیات نگارشی و توجه به علاقه‌مندی مخاطبان در تدوین متون درسی نیازمندیم.
حجت الاسلام محمدیان در مراسم افتتاحیه نخستین دوره طرح ملی «ضیافت رضوی»:
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان گفت: اکثر ما برای سرمایه ایمان خود زحمت زیادی نکشیده‌ایم و به برکت نان حلال پدر و مادر و پاکی و صداقت آنها این سرمایه در اختیار ما قرار گرفته است، درحالیکه عده‌ای عمر خود را برای رسیدن به ایمان سپری می‌کنند تا به اهل بیت(ع) برسند.
حجت الاسلام محمدیان در مراسم افتتاحیه هشتمین ضیافت اندیشه استادان دانشگاه مازندران:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، ورود به کلاس ایمان بدون طی کردن جنبه انسانی را بی‌فایده و اتلاف عمر دانسته و خاطرنشان کرد: دلیل بیان کردن این موضوع این است که ما به عنوان معلم وظیفه‌ای داریم. یک عده جوان آمدند تا در حضور اساتید یاد بگیرند و وارد جامعه شوند
روایت حسن رحیم‌پور ازغدی از ابعاد مختلف زندگی رئیس مکتب تشیع:
هوشیاری امام صادق(ع) این‌گونه است که از یک‌سو می‌خواهند بهانه ندهند که طرف ارزان سرکوب کند و سرپوش بگذارد و از یک سو توجیه نکنند و با او در تملق و چاپلوسی از طرفی قرار نگرفته و از طرف دیگر موجب تایید مشروعیت او نباشند
حجت‌الاسلام پناهیان:
حجت‌الاسلام پناهیان: گرایش‌های ما بر اندیشه‌هایمان تاثیر دارد و تهذیب قلب است که انسان را از گرایش های غلط دور می‌کند.
حجت‌الاسلام رستمی؛
ما بعد از بقاع متبرکه، حرم‌های معصومین و امام‌‌زادگان موجود در کشور، بهترین نمازهای جماعت هم از نظر تعداد و هم از نظر کیفیت سنی و ظاهری را در دانشگاه‌ها داریم.
حجت‌الاسلام رستمی:
معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: یکی از وظایف و فعالیت‌های نهاد رهبری در فضای دانشگاهی ایجاد فضای معرفتی و اردویی با نشاط برای تقویت جریان مؤمن، انقلابی و فعال در دانشگاه‌ها است.
حجت‌الاسلام رستمی:
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: در عرصه‌های جنگ سیاسی، اقتصادی و روانی توسط دشمن هوشیاری و بصیرت قشر دانشگاهی و نخبه لازم و ضروری است.
رهبر معظّم انقلاب در دانشگاه امام‌حسین(ع):
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: بزرگترین دلیل برای اقتدار ملت ایران، این است که یکی از سفاّک‌ترین و بی‌رحم‌ترین قدرتهای دنیا یعنی آمریکا، در چهل سال گذشته از هیچ تلاش و شرارتی برای مقابله با ملت ایران فروگذاری نکرده اما نتوانسته غلطی بکند و در مقابل، ملت ایران پیشرفته‌تر شده است.
در شورايعالي انقلاب فرهنگي مطرح شد؛
جلسه 107 ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور، كه روز گذشته در محل دبیرخانه این شورا برگزار شد.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آرشيو